Hakkımızda

Bristol Hotel, Kıbrıs'ın tarihinin ilk butik hotellerindendir.

Kıbrıs'ın incisi Girne'nin merkezinde bulunan Bristol Hotel, iki yıldızlı ve her köşesiyle buram buram tarih kokan bir butik hoteldir. Kendisine has tarihi yapıdaki dekoru, Kıbrıs'a özel kahvaltısı ile size kendi evinizdeki rahatı ve konforu sağlamaktadır.

Bristol Butik Hotel, Girne'nin stratejik konumu, hem alışveriş bölgelerinin hem de tarihi turistik yapı ve bölgelerin tam merkezindedir. Buna bağlı olarak alışverişinizi ve tarihi turistik bölge gezilerinizi yürüyerek kolayca yapabilirsiniz.

Kıbrıs Hotelleri, Kıbrıs Otelleri,Girne Butik Hotel, Kıbrıs Butik Otel, Kıbrıs Hotel, Girne Hotel, kktc otelleri, Ucuz Hotel, Girne Hotel Rezervasyon, Kıbrıs Hotel rezervasyon, Kktc Online hotel rezervasyon yap, Girne Bristol Butik Hotel, Girne butik Hotelleri, Girne butik otelleri, Kıbrıs Butik Otelleri, Kyrenia Butique Hotels,Cyprus Boutique hotels, Kyrenia Best Butique Hotels, Cyprus Best Butique Hotels.


1993 yılından itibaren, her yıl yenilenen dekoru ile sizlere en güzel ve temiz hizmeti sunabilmek için işinde uzman bir ekiple çalışan, Kıbrıs hotellerinin ilklerinden olan Bristol Butik Hotel, Kıbrıs'taki eviniz.